В зв'язку з війною з московським окупантом та нестабільною ситуацією на території України, наявність товару та ціни уточнюйте по телефону.
0

Корзина пуста

Но это никогда не поздно исправить 😉
Смотреть все акции → ...
или позвоните, чтобы получить дополнительную скидку.

text_close
Categories

Про нас

Шановний відвідувач, вітаємо вас на нашому сайті «Tools 24»!  

Коротко про нас.

Наш інтернет-магазин був створений в 2005 році в Запоріжжі. З самого початку існування він був орієнтований на якісне обслуговування клієнта та його потреб. У 2017 році відкрилося представництво в Івано-Франківську. Співпраця з офіційними представниками багатьох світових брендів інструменту, будівельної та побутової техніки, а також розхідних матеріалів до них, надає великий вибір можливостей та переваг нашим клієнтам.

Наші переваги:

1) Широкий спектр асортименту продукції та професійний сервіс.

Ми працюємо напряму з офіційними дистриб’юторами виробників товарів та авторизованими сервісними центрами, що забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування електроінструменту та техніки.

Величезна лінійка продукції — від промислового та професійного класу до класу хобі (аматорського) дозволяє нам задовільнити бажання практично любого покупця.

2) Економія часу та коштів.

Правильно зроблений сайт з легкістю приведе відвідувача до бажаної покупки. Заходячи на наш сайт, ви, практично, бачите великий вибір товарів з докладним описом та технічними характеристиками кожного з них. Таким чином, ви економите час на багатогодинні ходіння по магазинам.

Ми не орендуємо великі торгові площі, як це роблять звичайні магазини. І це дозволяє нам реалізовувати товар по значно нижчим цінам.

Відпрацьована схема оформлення та обробки замовлень клієнта по всім основним категоріям – електро - та бензо – інструмент; ручний та вимірювальний інструменти; компресорне та зварювальне обладнання; стабілізатори та блоки безперебійного живлення; генератори, акумулятори та електростанції; садово-городній інвентар, насосні станції, засоби індивідуального захисту, розхідні матеріали та інше.

В нас існує гнучка система знижок та дисконтна програма. Є можливість оформлення товару в кредит. Працюємо, як з фізичними, так і з юридичними особами (платниками ПДВ).

3) Надійність та якість.

Вся продукція, придбана в нашому магазині, сертифікована та на неї діє гарантія від 12 місяців (в залежності від сервісної політики виробника) від авторизованих сервісних центрів.

 

tools24.com.ua - це магазин, створений для максимального комфорту нашого покупця, де він може обрати товар, оформити та оплатити замовлення, узгодити доставку в найкоротші терміни, не відриваючись від основних справ.

Сподіваємось, ви ґідно оціните зручність нашого сервісу, бо наша команда доклала до цього немало зусиль.

Купити зварювальне обладнання, стабілізатори напруги, електроінструмент, генератори, верстати та багато іншого ви можете в нашому магазині в Івано-Франківську або в Запоріжжі. Ми відправляємо замовлення по всій Україні. Працюємо як з приватними особами, так і з платниками ПДВ.

Виникли питання?

Телефонуйте – (099) 406 30 49, (097) 591 29 90; або пишіть shop@tools24.com.ua

tools24.com.ua © 2024