0
В корзине пусто!

Закрыть
Категории
  • noyabr-skidki
  • paton-elektrody
  • УКРТЕХНОЛОГИЯ
  • Бензопила цепная BKZ 4524rm Magnesium
  • DeWalt
  • Atom i-180

О нас

Шановний відвідувач, вітаємо вас на нашому сайті «Tools 24»!

 

Коротко про нас.

Наш інтернет-магазин був створений в 2005 році в Запоріжжі. З самого початку існування він був орієнтований на якісне обслуговування клієнта та його потреб. Співпраця з офіційними представниками багатьох світових брендів інструменту, будівельної та побутової техніки, а також розхідних матеріалів до них, надає великий вибір можливостей та переваг нашим клієнтам.

Наші переваги:

1) Широкий спектр асортименту продукції та професійний сервіс.

Ми працюємо напряму з офіційними дистриб’юторами виробників товарів та авторизованими сервісними центрами, що забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування електроінструменту та техніки.

Величезна лінійка продукції — від промислового та професійного класу до класу хобі (аматорського) дозволяє нам задовільнити бажання практично любого покупця.

2) Економія часу та коштів.

Правильно зроблений сайт з легкістю приведе відвідувача до бажаної покупки. Заходячи на наш сайт, ви, практично, бачите великий вибір товарів з докладним описом та технічними характеристиками кожного з них. Таким чином, ви економите час на багатогодинні ходіння по магазинам.

Ми не орендуємо великі торгові площі, як це роблять звичайні магазини. І це дозволяє нам реалізовувати товар по значно нижчим цінам.

Відпрацьована схема оформлення та обробки замовлень клієнта по всім основним категоріям – електро - та бензо – інструмент; ручний та вимірювальний інструменти; компресорне та зварювальне обладнання; стабілізатори та блоки безперебійного живлення; генератори, акумулятори та електростанції; садово-городній інвентар, насосні станції, засоби індивідуального захисту, розхідні матеріали та інше.

В нас існує гнучка система знижок та дисконтна програма. Є можливість оформлення товару в кредит. Працюємо, як з фізичними, так і з юридичними особами (платниками ПДВ).

3) Надійність та якість.

Вся продукція, придбана в нашому магазині, сертифікована та на неї діє гарантія від 12 місяців (в залежності від сервісної політики виробника) від авторизованих сервісних центрів.

 

tools24.com.ua - це магазин, створений для максимального комфорту нашого покупця, де він може обрати товар, оформити та оплатити замовлення, узгодити доставку в найкоротші терміни, не відриваючись від основних справ.

Сподіваємось, ви ґідно оціните зручність нашого сервісу, бо наша команда доклала до цього немало зусиль.

 

Виникли питання?

Телефонуйте – (096) 633 65 06, (093) 992 00 94; або пишіть shop@tools24.com.ua

tools24.com.ua © 2018