В зв'язку з війною з московським окупантом та нестабільною ситуацією на території України, наявність товару та ціни уточнюйте по телефону.
0

Корзина пуста

Но это никогда не поздно исправить 😉
Смотреть все акции → ...
или позвоните, чтобы получить дополнительную скидку.

text_close
Categories

Ремонт зварювального обладнання, Запоріжжя

Майстерня по ремонту зварювального обладнання, місто Запоріжжя, Україна

Здійснює ремонт: зварювальних апаратів, напівавтоматів, інверторів, плазморізів та інш.

Не забувайте про профілактику і своєчасний ремонт зварки! Саме вона, продовжить його термін експлуатації і запобіжить витрачанню грошей на покупку нового обладнання. Звертайтесь, телефонуйте в майстерню по ремонту зварювального обладнання.

Вартість ремонту не обтяжить Ваш бюджет. Витратні матеріали кращих світових брендів та оригінальні запчастини для якісної зварки вирізняються дуже високою якістю і помірними цінами. Умови обслуговування безумовно найвигідніші для наших клієнтів.

Кваліфікована команда фахівців з ремонту зварювального обладнання надає послуги не тільки мешканцям Запоріжжя. В нашу майстерню звертєтся вся Україна. Ми активно співпрацюємо з багатьма промисловими підприємствами та будівельними фірмами України, які обслуговують своє обладнання тільки у нас. 

Телефони сервісного центру: +38 (066) 622-63-03, +38 (099) 046-46-28


Наш девіз: "Якісний ремонт, прийнятні ціни і повага до клієнтів!"

Ремонт зварювального обладння Запоріжжя, ремонт зварки любої складності, сервіс, гарантія, майстерня по ремонту зварювальних інверторів, ремонт зварки з ПДВ.

tools24.com.ua © 2024